Deneyimli ve Uzman Ekip… Ekonomik Çözümler… Kaliteli ve Güvenli Yapılar…
ANA SAYFA  |  EN  TR

ÇELİK YAPI, inşaat yatırımlarında aşağıda belirtilen yapım işleri için fizibilite aşamasından başlayarak, tasarım, tedarik, imalat, montaj, inşaat ve devreye alma süreçlerinin tümünde yılların bilgi birikimi ve profesyonel kadrosuyla ana yüklenici olarak hizmet vermektedir.
  • Tasarımı/projelendirilmesi işveren veya temsilcisi tarafından yaptırılan, sadece uygulaması yüklenici tarafından yapılan yapım işleri
  • Uygulaması ile birlikte tasarımın yüklenici tarafından yapıldığı TASARLA-YAP türünde yapım işleri
  • Uygulaması, tasarımı ve devreye alınması yüklenici tarafından yapılan ANAHTAR TESLİMİ yapım İşleri  
Tasarımı işveren tarafından yaptırılmış, sadece inşaatın yapım işleri için teklif verilen projelerde yapının kalite ve güvenliğinden taviz vermeyecek şekilde inşaat ve işletme maliyetini azaltacak Değer Mühendisliği (value engineering) çalışmaları firmamızın teklif ve tasarım grubu tarafından yapılarak opsiyonel olarak müşteriye sunulmaktadır.
 
Tasarla-Yap (Design and Build) projelerde fizibilite aşamasında yapı optimizasyon programları kullanılarak müşterilerimizin kriterlerini sağlayacak şekilde mukayeseli yapı maliyet çalışması yapılmaktadır. Değişik yapı elemanları ve sistemleri kullanılarak üretilen yapı alternatifleri ve bunların maliyetleri müşteriye sunularak seçim yapmasına olanak sağlanmaktadır.
 
Anahtar Teslimi İnşaat projelerinde yatırımcıya fizibilite aşamasından  tesisin işletmeye açılmasına kadar olan tüm süreçte hizmet verilmekte, yatırım ve işletme maliyeti için optimum çözümler üretilmektedir.
hizmet.jpg
ÇELİK YAPI Proje İmalat Montaj San. ve Tic. A.Ş. © 2013 Tüm Hakları Saklıdır.
Click For English